אוהבת תכשיטים? ברור. זה כנראה בדי אן איי שלנו. התכשיט צמוד אליי הוא חלק ממני. לכל תכשיט שאני עונדת יש משמעות חווייתית מעבר לעיצוב ולמראה האסתטי.אז שמעתן את הקלישאה והדימוי שהגוף שלנו הוא התכשיט הכי יקר, אבל כשמדובר בהצלת חיים, ממש לא אכפת לי להזכיר לכן ולי שוב ושוב.

החגים מתקרבים, בואי להעניק מתנה עם ערך מוסף. רשת ג.ר.א.ס בשיתוף עמותת 'אחת מתשע' בפרויקט חברתי נפלא רכישת תכשיט מעוצב ומיוחד שמטרתו העלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד.

תכשיט ייחודי המזכיר לכל אחת מאתנו, כן גם אליך "תאהבי את עצמך- כי גילוי מוקדם מציל חיים" 
התכשיט יימכר ברשת ג.ר.א.ס אמנות ישראלית, וכל רווחיו יוקדשו לעמותת אחת מתשע

עלות התכשיט: 119 ₪החל מה-3.9.17 ובמיוחד לרגל החגים), תכשיט מעוצב 'פנינה' שעיצבה הסטודנטית איזבלה נסר, מלימודי חוץ בויצו חיפה , כולו מיוצר ומשווק על-ידי רשת ג.ר.א.ס. כתרומה.

המעצבת בחרה לדמות את גוף האישה לפנינה. איזבלה נסר מצינת את הקשר ההדוק לסמל. כשם שפנינה הטמונה למשמרת בצדף  כך הפקיד בידנו הטבע את גופנו למשמרת.

 סיגל רצין, מנכ"לית 'אחת מתשע' מברכת את השותפים לפרויקט אשר רואים בפעילות ערך חברתי חשוב. החברות שנרתמו למען העלאת המודעות לסרטן השד, מאחר וגילוי מוקדם מציל חיים: מתחם שרונה, לימודי  חוץ ויצו חיפה ורשת ג.ר.א.ס אמנות ישראלית בניהולה של גילי רענן המנכלית.

אתן מוזמנות לבקר בשרונה ובתערוכת צורפות בעקבות הפרויקט ולרכוש את התכשיט בכל אחד מסניפי ג.ר.א.ס

בשרונה יתקיים אירוע ההשקה החגיגי לתכשיט הזוכה ראשון 3.9 בשעה 19:00