חדשות צמיד

לכבוד חודש המודעות הבינלאומי לאוטיזם. 

ניבר מדר דוגמנית העל והפרזנטורית של חברת התכשיטים פדני משיקה מיוזמתה פרויקט עם עמותת אלו"ט – האגודה הלאומית לילדים ולבוגרים עם אוטיזם.

 חיבור בין ועם חברות מסחריות, מהווה תרומה משמעותית לקהילה, ולתודעה חשובה כלפי שילוב והכלה של אנשים עם צרכים מיוחדים. 

היוזמה נערכת במטרה להגשים את חלומותיהם של חברים הנהנים משירותי העמותה.

ניבר עיצבה בשיתוף פדני את קולקציית "תכשיטי החלומות", המציגה שרשראות וצמידים עם סמל הפאזל, המעוצב בזהב או בכסף ובשיבוץ יהלום. 

ניבר מדר, שנושא האוטיזם קרוב לליבה, היא היוזמת של הפרויקט הגשמת החלומות בשיתוף אלו"ט, ואליו היא גייסה את החברה שהיא מייצגת כפרזנטורית.

ניבר מדר מציינת: "אני גאה מאד להשיק את הפרויקט החדש למען ילדים נוער ובוגרי אלו"ט. לכולנו יש חלומות, אך יש מי שזקוק לעזרה להגשים אותם. פדני שהפכה עם השנים כבר למשפחה שניה שלי, התגייסה באופן מלא ומעורר גאווה ותרמה בלב ויד רחבה. העניקו לי את כל הכלים הדרושים כדי להרים כזה פרוייקט, בהשקעה רחבה ובעיקר הבמה המכובדת ביותר, על מנת לגייס את הקהל הרחב למען הגשמת החלומות של ילדי ובוגרי אלו"ט".

"בנוסף לעיצוב התכשיטים עצמם, זכיתי להגשים חלום נוסף לכמה נערים ונערות ובוגרי אלו"ט, כאשר פדני ואני הזמנו אותם ליום צילומים משותף בנמל תל-אביב, כל אחד מהם זכה להציג את עצמו, לספר על החלומות שלו, ולהנות מהפקה מקצועית כמו כל דוגמן ודוגמנית אחרת. יום הצילום הזה יהיה כזה שאזכור לנצח, מלא התרגשויות ושמחה, במטרה שהפרויקט הזה יהיה צעד לעתיד טוב יותר עבורם. הפרויקט הזה הוא חלק מהלב שלי."

מר עטאס, מנכ"ל אלו"ט ציין: "אנו נרגשים להשקת פרויקט הגשמת החלומות אותה מובילה ניבר מדר. ניבר פנתה אלינו עוד מלפני הקורונה, ויד ביד גייסה גם את פדני להגשמת הפרויקט. אין לי ספק שעוד נעשה פרויקטים רבים גדולים וקטנים, ניגע בלבבות רבים, למען ילדי ובוגרי אלו"ט".

קולקציית תכשיטי החלומות של ניבר עם פדני ואלו"ט נמכרת בחנויות פדני ובאתר פדני, כל רווחיה יתרמו להגשמת החלומות של ילדי ובוגרי העמותה. הכי חשוב בפרויקט הוא האפשרות להרגיש חלק מעולם הלייף סטייל, להצטלם ולהרגיש כוכב או כוכבת. 


מחיר התכשיטים:  

צמיד כסף

 690 ₪1 

שרשרת כסף 790 ₪ 

צמיד זהב 2290 ₪ ,שרשרת זהב 1980 

קרדיט צילומים: רונן חרטופורוס

בצילומים: ניבר מדר עם בוגרי אלו"ט-  לאה לטניק, נעם יוסוב, איתי שגיא, עומר שריד, אורי יצחקי, נוי כנר, אופק בנימיני, רועי יעקב.  

מיקום: נמל תל אביב על רקע "הקרוסלה העברית הראשונה"

יח"צ: רני רהב 

המלצה של רות * קהילת צמי"ד בעיר * להצטרפות לצמי"ד הטבות לחצו  הצטרפו אלי לפייסבוק, ועקבו גם באינסטגראם כי עשרות אלפי מנויים חברים ונהנים. כבר מעל 10 שנים.