שליש מהחיים שלנו מתבזבזים על שינה, את הנתון הזה אי אפשר לשנות, אבל את איכות השינה שלנו, סביר להניח שכן!!!
השינה היא תנאי הכרחי לקיומנו, ובכלל לאיכות חיינו. איכות השינה חשובה לא פחות, האפליקציה החדשה תסייע לכם להגיע לשינה איכות ואפקטיבית יותר.  הכירו את  AUPING Better Days,


חברת Auping  מהולנד המתמחה במערכות שינה פיתחה  אפליקציה חדשנית המסייעת לשפר את תנאי השינה שלו כך ששנת הלילה עם AUPING Better Days תהיה המוצלחת והאפקטיבית ביותר. 

בדיקת סביבת השינה: ראשית שאלון חשוב יאסוף  את כל נתוני המשתתף  כמו : גובה, משקל, רוחב כתפיים, רוחב ירכיים, האם הוא סובל מאלרגיות, העדפות אישיות, תנוחת השינה המועדפת, וכו' 

מצלמת הנייד בשילוב תוכנה מיוחדת תבדוק את  המזרן, תמיכתו לחלקי הגוף : ראש, צוואר ועמוד שדרה. 

המשתמש מזין נתונים נוספים המתייחסים למזרן כגון : גיל המזרן, מידת גמישות או קשיחות ופרמטרים נוספים שיעזרו לכוון למזרן המתאים ביותר.

בדיקת איכות השינה: בעזרת הנייד המונח על גבי המיטה בזמן השינה ובאמצעות מדידת פרמטרים שונים כמו תזוזה ובדיקת מספר פעמים במהלך הלילה בהן הסתובב, קם או שינה את תנוחותיו וכד' נתונים המסייעים לקבוע ציון איכות השינה, בשילוב גרף לתיאור משך שלבי השינה השונים.

בנוסף האפליקציה מאמינה שמידע על סוג האוכל, ומידת הפעילות של המשתמש לפני מהלך השינה יסייעו לאיכות השינה  עד להשגת תוצאות אופטימאליות לאיכות השינה אודות הולנדיה:

רשת 'הולנדיה' הינה בבעלות משפחת ברססט, היא מונה שמונה סניפים ברחבי הארץ ומרכז לוגיסטי בשדרות. היא מייצגת בישראל חברות בינלאומיות: TEMPUR, AUPING, elgante .


סניף הולנדיה בדן דיזיין