מותג האופנה של המעצבת הישראלי רעומה זק"ש בקולקציית חורף  2018


קולקציית חורף 2018 אופנה רעומה זק"שרעומה זק"ש מעצבת אופנה בעלת אמירה אישית, וסגנון אמנותי בהשראת צבעי נוף סביבתה ועולמה היצירתי, בכל הקולקציות של המותג ניתן להבחין בחיבור שבין אופנה לאומנות.

רעומה זק"ש מעצבת אופנה
אופנת רעומה - צבעוניות ואיכות בלתי מתפשרת!

קולקציית חורף 2018 אופנה רעומה זק"ש
קטלוג קולקציית חורף 2017 בכיכובה של המעצבת רעומה זק"ש

 כמי שאורגת את בדיה הנעימים בחומרי גלם ייחודיים, ומשלבת בהם מנעד רחב של תוספות החל מפרחים רקומים, דיטיילים, כפתורים, נגיעות כסף זהב ומגוון אלמנטים, הפכו בגדיה לסגנון עיצובי כתכשיט המביע את חותמו האישית, בצבעוניות מרנינה ובמהדורה מוגבלת כך שכל אשה מרגישה ייחודית.

רות ברונשטיין: אופנת רעומה קולקציית חורף 2018רות ברונשטיין: אופנת רעומה קולקציית חורף 2018


בדי הקטיפה הטרנדים לעונה זו בולטים ומתאימים בדיוק לסגנון אופייה של רעומה המעצבת, בהם היא עושה שימוש רב ומציגה לנו מגוון רחב של פריטים מבדי קטיפה רכה, ססגונית ובוהקת.

קולקציות שעל בדיהם מודפסים נופים, צורות, בעיצוב רעומה הינם ייצור חדשני אותו היא מובילה.רות ברונשטיין: אופנת רעומה קולקציית חורף 2018נגיעות מהטרנד של צבעי מטאל כסף וזהב שזורים לקשת הצבעים בקולקציות כמו גם תכלת, סגולים, אדום על גווניו, כתום, אפור, ירוק וצהוב.

לפריטי החורף המובהקים מציגה רעומה מעילים ייחודיים בשילוב פרחים ארוגים,  דפוס נוף ומעיל עם שילוב בדים ארוגים גאומטריים לצד ז'קטים שממש יכולים לשמש לטוטאל לוק מושלם.


במתחם קולקציית הבייסיק מציגה רעומה מגוון רחב של פריטי בסיס קלסיים כך שאפשר לצור שילובים יצירתיים ומגוון לוקים אופנתיים  מיקס אנד מאצ' 
טווח מחירי אופנת עילית :
99- 999 ₪

טווח מידות:
38- 50

ניתן להשיג רעומה בסניפים ובחנויות נבחרות ברחבי הארץ  www.reuma.co.il
 אופנת המעצבת רעומה קולקציית חורף 2018

צילום: קטלוג- אמיר צוק, פקשוטים- עומר ואסקף
דוגמנית: רעומה זק"ש, גל אמיר ולי רוקח