תוספי מזון ובריאות

סגולות הכורכום הליפוזומלי

 סגולות הכורכום המלצה של רות אקוסאפ

המידע באדיבות:  נטורופתית חברת אקוסאפ ליזה אוגינסקי חדד. 

צמח הכורכום ידוע כאחד מהצמחים החשובים ברפואה הטבעית, המסורתית והמערבית. הצמח שכבר אלפי שנים משמש כאחד מהתבלינים החשובים בעולם, היה ועודנו אחד הכלים החשובים בטיפול ברפואה הסינית וברפואה ההודית (אירוודה), ובשנים האחרונות אפילו התפרסמו אלפי מחקרים מדעיים על יתרונותיו של הצמח ומחקרים כאלה עדיין נערכים במדינות רבות בעולם.

הרכיבים הפעילים המוכרים שבשורש הכורכום נקראים כורכומנואידים, אלה המעניקים לצמח את הצבע הצהוב,  הפכו את השימוש בצמח מתבלין אקזוטי ואטרקטיבי, לצמח שמיוחסים לו סגולות מרפא, גם בעולם המערבי.

חשוב לציין כי הכורכומין מהווה רק 2%-5% מכלל רכיבי שורש הכורכום. מלבד הכורכומין, שורש הכורכום מכיל קומפלקס גדול של רכיבים נוספים, למעשה השורש המכונה טומריק מכיל עוד עשרות רכיבים פעילים. מחקרים שבחנו את הערך התזונתי שלו מצאו כי היא עשיר ברכיבים כגון: פחמימות מורכבות, סיבים תזונתיים, חומצות אמינו וחלבונים, נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים,  בניהם: ברזל, אבץ, נחושת, סידן, כרום, ויטמין A, קומפלקס B ועוד.

כורכום ליפוזומלי, תוסף מזון יעיל של חברת אקוסאפ.

למרות העושר הניכר של הצמח, לצערנו הוא אינו נספג בצורה מיטבית במערכת העיכול. הצמח מסיס בצורה המיטבית בשמן, ואילו מערכת העיכול היא סביבה מימית. מה שהופך את הזמינות הביולוגית שלו לנמוכה, וברוב המקרים איננה מאפשרת לגוף לנצל את שלל התועלות הבריאותיות שלו. על מנת להתגבר על הזמינות הביולוגית הנמוכה, בחברת אקוסאפ פיתחו בשנים האחרונות שיטות חדשניות לייצר תוספים.

 מה המיוחד בכורכום הליפוזומלי ? 

הטכנולוגיה הליפוזומלית מסייעת לתוסף לחדור את מערכת העיכול. הליפוזומים הם מולקולות בעלות מבנה כדורי שהמעטפת שלהם בנויה מאותו חומר טבעי ממנו בנויה מעטפת התא האנושי. חומר זה נקרא – פוספוליפיד. המבנה הייחודי שלו מסייע לחומרים הפעילים  לחדור בקלות ובמהירות את תאי האפיתל שבמעי בהם מתרחשת הספיגה, ולפרוק לתוכם את תכולתו.

במקרה של הטומריק שולבה גם טכנולוגיה חדשנית נוספת, טכנולוגית  ה-PNS או בשמה המלא   Polar Non polar Sandwich . העושה שימוש ברכיבים מסיסי המים שבשורש הטורמריק, העוטפים את מולקולת הכורכומין המסיסה בשמן כמו כריך, כדי לשפר את מסיסותה ואת ספיגתה במערכת העיכול, ובכך מגבירה את מסיסותם וספיגתם במערכת העיכול מרקמת המעי למחזור הדם.

פיתוח תוספים בטכנולוגיות מתקדמות משפרות את הזמינות הביולוגית של הצמח, את הספיגה של התוסף ובכך ממקסמות את התועלת שניתן להפיק מהצמח". מסכמת ליזה.

המידע באדיבות:  ליזה אוגינסקי חדד, נטורופתית בחברת אקוסאפ. 

מומלץ לקחת בכל יום.

Lipo Turmeric , כורכום ליפוזומלי באריזה חדשה.

 מומלץ: 125 מ"ל  ב: 139 ₪.

ניתן להזמין און ליין באתר הבית www.ecosupp.co.il,  בהזמנה טלפונית.


להשיג בכל בתי טבע ובבתי מרקחת ברחבי הארץ.