קהילת צמיד בעיר כובשת את הבירה

  מעולם לא נס לחה של ירושלים 

בעקבות הקורונה, בתי המלון בארץ בתפוסה מלאה!כן, ההפוגה מהשיח העולמי על הקורונה, יחד עם החשש המרחף מעלינו בעקבותה, משפחות בעלי סיכון בריאותי לא ממהרות לטוס לחופשה בחו"ל, אבל לבית מלון בארץ כן. לא פלא שאין מקום להזמין אירוח לקבוצות. למרות הכל, מלון קיסר פרימייר מארח את קהילת צמיד - משפחות שאחד מילדי המשפחה עם צרכים מיוחדים מוזמנים לסופ"ש במלון. והמחיר? אטרקטיבי, מסובסד, בלעדי וייחודי לחגיגת קיץ מהנה, עבור קהילת צמיד.  900 שח לזוג לחדר כולל אירוח מלא, סיור אמנות וקולינריה בשוק מחנה יהודה, וכמובן שימוש במתקני המלון, הבריכה על גג המלון ועוד' כל מה שצריך לחופשה מהנה עם נגישות להנאה ונופש, וזו אכן הצעה מפתה לשיא העונה. אתם הורים לילדים עם צרכים מיוחדים?לא נברר מה הנכות, הליקוי, הקושי, העמותה או הארגון בו אתם חברים, או דרכו אתם נהנים ממענה לצרכים המיוחדים, ולעזרה בהוצאות ההשקעה האינטנסיבית והרבה שלכם. מבחינתנו, קהילת צמיד זה אמנם להיות עם צרכים מיוחדים, אבל כל אדם הוא שונה ושווה. כל אדם הוא עולם ומלואו.  צמיד זה להיות מיוחד וגם שייך.  ילדים או בוגרים עם תעודת נכות או לכל מגבלה ייחודית, בסה"כ מבקשים קצת יותר סבלנות ונגישות. להרשמה ופרטים נוספי לחצו!!    (סופ"ש 25-26/6)

בלי לקטלג רק למתג "קהילת צמיד" = הסלוגן של  קהילת הורים המבקשת לאחד, ללכד, ולהוות כח חברתי וכלכלי, שחשוב להתייחס אליו יותר, ללא השתייכות לארגון, או לחסדים. 

המלצה של רות         הצטרפו אלינו לפייסבוק, ועקבו גם באינסטגראם  כי אלפי חברים כבר נהנים ומנויים

מעוניינים לבקר ולסייר בגן הבוטני?

לחברי קהילת צמיד בעיר, כניסה רק ב20 ש"ח בהזמנת כרטיסים מראש, כרטיס פתוח לכל השנה!!\


להרשמה: 

מחיר כניסה 35 ש"ח, לסטודנט/ חיל/ גמלאי 25 ש"ח  

לפרטים נוספים:  www.botanic.co.il


 ביום ירושלים הכניסה חינם!!! לילדים ומבוגרים עד השעה 17:00.המלצה של רות         הצטרפו אלינו לפייסבוק, ועקבו גם באינסטגראם  כי עשרות אלפי חברים כבר נהנים ומנויים